ARÇELİK LED, LCD TV, Plazma, Led panel, Kart tamiri, Televizyon Servisi Bursa 0224 452 86 

Tüm marka ve modeller için TV servisi, tamiri, bakım ve onarımı Bursa’da. LED TV servisinde kalıcı ve etkili çözüm. LCD TV, Plazma TV, Smart TV arızalarında servis hizmeti. Electroservis garantisiyle.

ARÇELİK TV Tamiri, ARÇELİK Televizyon Servisi, ARÇELİK Plazma TV Servisi, ARÇELİK Smart TV Tamiri, ARÇELİK LCD Televizyon Tamiri. Özel Servis. Bakım, Onarım.

ARÇELİK Televizyon Servisi

Arçelik Televizyon tamir bakım servisi olarak öncelikle sağlıklı arıza tespiti yapıyoruz. Hedefimiz hesaplı ve yüksek kalitede yedek parça ürününü kullanmaktır. Böylece en uygun tamir fiyatı tespit edilerek müşteriye bilgi verilir.

Müşteri onayı alındıktan sonra mümkün olan en kısa sürede tamir işlemi sonuçlandırılarak hazır konumunda bilgi verilir. 

Led tamiri veya değişimi, ses var görüntü yok arızası, anakart tamiri, elektronik kart ve güç kartı tamiri özenle yapılır. 

Sert cisim çarpması, oyuncak fırlatma, darbe, vurma vs. neticesi kırılan televizyon ekranı yenilenir. 

Son yıllarda yeni nesil televizyon modellerinde led paneller kullanılmaya başlandı. Led paneller birkaç yıl kullanıldıktan sonra noktalar halinde sönmeye ve kararmaya başlar, bu durum görüntü kalitesine yansır ve görüntüyü giderek bozar. Bu gibi durumlarda led bar değişimi yapılarak ürünün bir şekilde yenilenmesi gerekir. Son derece etkili bir tamir yöntemidir. Uzman personel tarafından yapılması gerekir. Yeni ledler ile değiştirildiği için, ürün görüntüsü ilk günkü kalitesine geri dönmüş olur.

SIK RASTLADIĞIMIZ TV ARIZALARI: Led tv ekranında yumruk büyüklüğünde parlaklık var. Ekranda renkler birbirine girmiş. Televizyonun açılması uzun zaman alıyor. Tv açılırken öndeki kırmızı ışık yanıp sönüyor. Açılmıyor. Ekranda ışık yetersiz. TV  ses ve görüntü yok. Açılmıyor. TV ekranında beyaz görüntüler var. Ekrana cisim çarptı. Panel kırıldı. Kırık panelde hiç görüntü yok. Görüntü gelmiyor, görüntüde ton farkı oluştu. TV Ekranda Yatay çizgi var. Televizyon ekranında Dikey çizgi var. Dikey çizgilenme, çizgiler var. TV ekranı karanlık. TV ekranında görüntü silik. TV aniden kapandı açılmadı. Işık yok, görüntü yok. Görüntüde kayma var. Görüntüde karıncalanma var. Görüntüde renkler bozuldu. Görüntü puslu. Görüntü silik. Görüntü buğulu, bulutlu. Vida gevşedi, TV kasası bozuldu, TV ekranı bozuldu, TV açılmıyor. Ekranda çizgilenme var. LED ekran arızalı. Ekranı temizlerken nem aldı. Sıvı döküldü, su döküldü. lcd panel arızası. led panel serisi. lcd panel onarımı. led panel cof tamiri. TV de ses var görüntü yok. Ekranın bir kısmı karanlık. Ekranda çarpma sonucu küçük çatlaklar meydana geldi. Açılmıyor. Televizyonun bir kısmı gösteriyor diğer bölümü karanlık.Televizyon bir müddet çalıştıktan sonra kendiliğinden kapanıyor. Televizyon aşırı ısınıyor. Tv arkasından cızırtı sesi geliyor. Tv hoparlöründen cızırtı sesi geliyor. TV kontrolsüz çalışıyor. Kendiliğinden kanal değiştiriyor ses yükseltip alçaltıyor vs. Televizyondan yanık kokusu geliyor. Tv normal çalışıyor ama ekrandaki yazı ve logolar bozuk görünüyor. Tv ekranında iki ayrı yayın üst üste binmiş olarak görülüyor. Görüntü ekranda donuyor. Ekranını ıslak bez ile sildikten sonra görüntü gitti. LCD TV servisi Bursa, LED TV servisi Bursa, Televizyon Tamiri Bursa, Televizyon Servisi Bursa

 

Bursa Nilüfer, LG Televizyon servisi, Bursa Nilüfer, Electropazar-Electroservis garantisiyle. Bursa özel servisi. TV arızaları servisi Nilüfer Bursa.

LED, LCD Televizyon tamir fiyatı konusunda en uygun fiyatı veriyoruz. Led TV tamir fiyatlarını mümkün olan en verimli noktada tutuyoruz.