Kullanılmış Ürün Alımı

Kullanılmış 2. El ürün, cihaz, elektronik parçaların nakit alım merkezi, Electropazar Bursa  0224  452 66 11

Nakit olarak satılabilecek ürünleri, hurda elektronik parçalardan ve ürünlerden ayrı tutmak gerekir. 2. El satılabilir anakart, elektronik kart, cep telefonu, laptop, barkod yazıcı, monitör, switch,  tablet, masa üstü PC, Server, switch, kamera, kayıt cihazı ve tüm elektronik parça ve cihazların nakit alımı için lütfen arayınız.

Nakit olarak alınabilir ürünler:

2. El Bilgisayar parçaları çok çeşitlilik gösterir. Monitor, Klavye, Mouse, Yazıcı gibi ürünler. Switch, telefon santrali, kamera, server, masaüstü PC, barkod yazıcı, Asus, HP, Lenovo, Apple, Casper, Acer, Toshiba, Samsung, Dell, Sony laptop gibi kullanılmış 2.el ürünler, adetli veya toplu olarak nakit alınır.

Kullanılmış elektronik ürünlerinizi gerek takas şeklinde, gerekse nakit alım ile değerlendirebilirsiniz. 2. El ürünlerin hurda olarak değil, gerçek değerinde toplu olarak ekonomiye yeniden kazandırılması önemlidir.

Hurda bilgisayar ve elektronik ürünlerin geri dönüşüme verilmesinden önce arayınız. Mevcut ürünleri değerlendirerek 2. El durumunda olan ve nakit değeri olan cihazları, ürünleri ve parçaları ayıralım.

Her türlü 2. El konumunda olan (hurda bilgisayar ve malzemeleriniz ayıklanarak) bilgisayar parçaları telefon santralleri fax cihazları monitörler kasalar yazıcılar ve her türden elektronik cihazlarınız nakit ödemeyle alınır, fiyat verilir.  Daha fazla bilgi için telefonla ya da mail yoluyla ulaşabilirsiniz.