Laptop, Telefon Takası

Kurumsal ve bireysel kullanıcı için toplu veya perakende 2. El ürünlerin nakit alım merkezi, Electropazar 

Nakit olarak satılabilecek ürünleri, hurda elektronik parçalardan ve ürünlerden ayrı tutmak gerekir. 2. El satılabilir anakart, elektronik kart, cep telefonu, laptop, barkod yazıcı, monitör, switch,  tablet, masa üstü PC, Server, switch, kamera ve tüm elektronik parça ve cihazların nakit alımı için lütfen arayınız.

Nakit olarak alınabilir ürünler:

2. El Bilgisayar parçaları çok çeşitlilik gösterir. Monitor, Klavye, Mouse, Yazıcı gibi ürünler. Switch, telefon santrali, kamera, server, masaüstü PC, barkod yazıcı, Asus, HP, Lenovo, Apple, Casper, Acer, Toshiba, Samsung, Dell, Sony laptop gibi kullanılmış 2.el ürünler, adetli veya toplu olarak nakit alınır.

Kullanılmış elektronik ürünlerinizi gerek takas şeklinde, gerekse nakit alım ile değerlendirebilirsiniz. 2. El ürünlerin hurda olarak değil, gerçek değerinde toplu olarak ekonomiye yeniden kazandırılması önemlidir.

Servisimizde 2. el laptop, telefon, tablet nakit alımı ve takası yapılır. Hasarlı, çalışmayan iPhone, iPad, Samsung, Sony, LG ve tüm marka telefonlar ve tabletler için ikinci el, hasarlı ürün alım merkezi, Electropazar…      

TAKAS ve SATIŞ şimdi çok daha kolay. Electropazar uzman kadrosuyla hizmetinizde… 0224- 452 86 00. Ücretsiz değerlendirme ve tespit. 

İkinci el laptop, telefon alım ve satış merkezi. Electropazar Bilgisayar. 

Tamiri güç, anakart arızalı, kullanılamaz hale gelmiş laptoplarınızı, telefon ve tabletlerinizi yenisiyle değiştirin. 

İsterseniz  bilgi@electropazar.com.tr  adresine yazın. Birlikte değerlendirelim. Satın alalım veya istediğiniz elektronik ürünle takas edelim. 

Günümüzde teknoloji hızla gelişiyor. Bir kenarada bekleyen cihazlar artıyor ve süratle eskiyor. Bu yüzden değerlendirilmesi gerekir. Elimizdeki arızalı cihazı ekonomiye kazandırmakla ülke ekonomisine bir ufak bir parça değer katmış oluruz.

Servis, takas ve 2. El alış ve satışında lider kuruluş Electropazar, Nilüfer’de müşterilerine hizmet veriyor. Ayrıca ücretsiz kargo ve ücretsiz ekspertiz hizmetiyle çalışmalarına devam ediyor.