LG LED, LCD TV, Led panel, Kart tamiri, Televizyon Servisi Bursa 0224 452 86 00

Tüm marka ve modeller için TV servisi, tamiri, bakım ve onarımı Bursa’da. LED TV servisinde kalıcı ve etkili çözüm. LCD TV, smart TV arızalarında servis hizmeti. Electroservis garantisiyle.

LG TV Tamiri, LG Televizyon Tamiri, LG Plazma TV  Servisi, LG Smart TV Servisi, LG LCD Televizyon Tamiri. Bakım, onarım.

LG Televizyon Servisi

Arıza tespitini ücretsiz olarak kısa sürede yapılması, En hesaplı çözümün müşterinin onayına sunulması ve tamirin en kısa sürede yapılarak yenilenmiş ürünün müşteriye sunulması Electropazar- Electroservis olarak çalışma prensibimizdir. Televizyon tamirinde 10 yılı aşkın elektronik deneyimi olan Bilgisayar Mühendisi ve Elektronik teknisyeni elemanlarımız mümkün olabilecek en güçlü çözüm yollarını geliştirdiler. Tüm modellerde çalışma kalitesini yeniden kazandırmakta, en kaliteli yedek parça kullanımı ile en uygun fiyatlarla çözüm sağlanıyor. Müşteriye ürünü yeniden kazandırmakla oluşan müşteri memnuniyeti aynı zamanda Electropazar-Electroservis olarak bizim de paylaştığımız mutluluktur.

  • LG televizyon servisi olarak temel amacımız  uygun fiyata kaliteli hizmet sunmaktır..
  • Ürünlerde yaşanan arızalarda sorunun kaynağını araştırarak, mümkün olan en uzun süreli olabilecek çözümü üretmeye çalışıyoruz.
  • Temel amacımız, tüm ürünleri en kısa sürede tamir ederek müşterinin hizmetine sunmaktır.
  • Firmamız, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte, yurt dışı yayınları sürekli izlemekte, arıza tespiti için gereken elektronik cihazları kullanmaktadır. 
  • Darbe, vurma, çarpma vs gibi nedenlerle kırılmış TV ekranı değiştirilir. Yeni ekran kullanılır. 

SIK RASTLADIĞIMIZ TV ARIZALARI: Led tv ekranında yumruk büyüklüğünde parlaklık var. Ekranda renkler birbirine girmiş. Televizyonun açılması uzun zaman alıyor. Tv açılırken öndeki kırmızı ışık yanıp sönüyor. Açılmıyor. Ekranda ışık yetersiz. TV  ses ve görüntü yok. Açılmıyor. TV ekranında beyaz görüntüler var. Ekrana cisim çarptı. Panel kırıldı. Kırık panelde hiç görüntü yok. Görüntü gelmiyor, görüntüde ton farkı oluştu. TV Ekranda Yatay çizgi var. Televizyon ekranında Dikey çizgi var. Dikey çizgilenme, çizgiler var. TV ekranı karanlık. TV ekranında görüntü silik. TV aniden kapandı açılmadı. Işık yok, görüntü yok. Görüntüde kayma var. Görüntüde karıncalanma var. Görüntüde renkler bozuldu. Görüntü puslu. Görüntü silik. Görüntü buğulu, bulutlu. Vida gevşedi, TV kasası bozuldu, TV ekranı bozuldu, TV açılmıyor. Ekranda çizgilenme var. LED ekran arızalı. Ekranı temizlerken nem aldı. Sıvı döküldü, su döküldü. lcd panel arızası. led panel serisi. lcd panel onarımı. led panel cof tamiri. TV de ses var görüntü yok. Ekranın bir kısmı karanlık. Ekranda çarpma sonucu küçük çatlaklar meydana geldi. Açılmıyor. Televizyonun bir kısmı gösteriyor diğer bölümü karanlık.Televizyon bir müddet çalıştıktan sonra kendiliğinden kapanıyor. Televizyon aşırı ısınıyor. Tv arkasından cızırtı sesi geliyor. Tv hoparlöründen cızırtı sesi geliyor. TV kontrolsüz çalışıyor. Kendiliğinden kanal değiştiriyor ses yükseltip alçaltıyor vs. Televizyondan yanık kokusu geliyor. Tv normal çalışıyor ama ekrandaki yazı ve logolar bozuk görünüyor. Tv ekranında iki ayrı yayın üst üste binmiş olarak görülüyor. Görüntü ekranda donuyor. Ekranını ıslak bez ile sildikten sonra görüntü gitti. LCD TV servisi Bursa, LED TV servisi Bursa, Televizyon Tamiri Bursa, Televizyon Servisi Bursa

 

Bursa Nilüfer, LG Televizyon servisi, Bursa Nilüfer, Electropazar-Electroservis garantisiyle. Bursa özel servisi. TV arızaları servisi Nilüfer Bursa.

LED, LCD Televizyon tamir fiyatı konusunda en uygun fiyatı veriyoruz. Led TV tamir fiyatlarını mümkün olan en verimli noktada tutuyoruz.