Apple Servisi Bursa (0224)452 86 00 Macbook, iPad, iPhone, iPod

Apple Servisi Bursa, iPhone, iPad, Macbook servisi, Akıllı Telefon, Tablet servisi. Bursa

Electropazar, Hızlı ve güvenli servis..       

      

     

Sık görülen arızalar:  Kırık ekran, Sıvı teması, Suya düşme.. Anakart arızaları.. Açma tuşu, home tuşu, ses sorunları.. iPad, iPhone, Macbook ekran kırıkları.. iPad, Macbook sistem sorunları, macOs, windows kurulumu, Macbook veri kurtarma, sistem sonucu açılmayan tablet ya da macbook tamiri.. Kasa hasarları.. Suya düştü, veya su döküldü gibi şikayetler neticesi ve düşme, çarpma, vurma sonucu oluşan arızalar.. Elektronik arızalar.. Wi-fi, simkart yuvası arızaları, simkart görmemesi veya tanımaması..  iPhone, iPad ekran,cam, dokunmatik değişimi, pil değişimi Bursa, Nilüfer, telefon ve tablet servisi... 

İşçilik ve malzeme: iPhone modellerinin tümü için çok hassas işçilik gerekir. Malzemenin orijinal ve kaliteli olması çok önemlidir. Temel hedefimiz müşteri ürünü yeniden eline aldığında, "hasardan önceki cihazım" diyebilmesidir. Bu yüzden özellikle kullandığımız malzemelere ve işçiliğe çok dikkat ediyoruz. iPhone, iPad ve Macbooklar için vurma çarpma, kırılma gibi mekanik arızalarda başarı oranı çok yüksektir. Genelde kullanıcı ürünü eskiden olduğu gibi, aynı keyifle kullanmaya devam eder..

Çalışma hızı, tamir hızı: Özellikle cep telefonunda tamir hızı her şeyden önemli. Mümkün olan en üst kalitede, en hızlı tamir için çalışıyoruz. Yedek parça stoğumuz yeterlidir. Bir çok ürünü aynı gün ya da bir iki saat içinde tamir edip hazırlıyoruz.