LED, LCD TV, Led panel, Kart tamiri, Televizyon Servisi Bursa 

Samsung, Arçelik, Philips, Grundig, Toshiba, Vestel, Beko, LG, Sunny, Sony, Panasonic, Sharp, Altus, Awox, Axen servisi Bursa, Nilüfer… 

Tüm marka ve modeller için TV servisi, tamiri, bakım ve onarımı Bursa’da. LED TV servisinde kalıcı ve etkili çözüm. LCD TV, smart TV arızalarında servis hizmeti. Electroservis garantisiyle.

Arıza tespiti ücretsizdir. Öncelikle arıza tespit edilir, fiyat bilgisi verilir. Onaylanması durumunda servis işlemi başlar. Fiyatlandırmada temel amaç en uygun fiyatın verilmesi ve mutlaka müşterinin menfaatine uygun olmasıdır.

Anakart, güç kartı,  elektronik kart arızalarında 12 yılı aşan tecrübemizle en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Kart arızalarında gerekli parça değişimleri, veya gerekirse anakartın değiştirilmesi işlemleri yapılır. Güç yada power kart arızaları tamir edilir. Led değişimi, led tamiri yapılır. Sıvı, su temasları, su dökülmesi, sıvı dökülmesi durumlarında etkili servis hizmeti verilir.

TV kartı, anakartı, besleme, power kartı dediğimiz parçalar zaman içinde kendiliğinden arızalanabilir. Genellikle vurma, çarpma, darbe, düşme, su dökülmesi, sıvı dökülmesi, nemli yerde kalma gibi problemler birçok arızalara yol açabilir. Her birinin etkili çözümü vardır.

Electropazar, Electroservis 12 yılı aşan elektronik tamir deneyimi ile TV arızalarında kesin ve net çözümler sunar.

Önemli olan müşterinin tanıdığı, alıştığı, kullandığı ve nakdi değeri olan cihazı ekonomiye yeniden kazandırmak, büyük emeklerle kazanılmış dövizin hem aile bütçesinde hem de ülke ekonomisinde kalmasını sağlamaktır.

SIK RASTLADIĞIMIZ TV ARIZALARI: Led tv ekranında yumruk büyüklüğünde parlaklık var. Ekranda renkler birbirine girmiş. Televizyonun açılması uzun zaman alıyor. Tv açılırken öndeki kırmızı ışık yanıp sönüyor. Açılmıyor. Ekranda ışık yetersiz. TV  ses ve görüntü yok. Açılmıyor. TV ekranında beyaz görüntüler var. Ekrana cisim çarptı. Panel kırıldı. Kırık panelde hiç görüntü yok. Görüntü gelmiyor, görüntüde ton farkı oluştu. TV Ekranda Yatay çizgi var. Televizyon ekranında Dikey çizgi var. Dikey çizgilenme, çizgiler var. TV ekranı karanlık. TV ekranında görüntü silik. TV aniden kapandı açılmadı. Işık yok, görüntü yok. Görüntüde kayma var. Görüntüde karıncalanma var. Görüntüde renkler bozuldu. Görüntü puslu. Görüntü silik. Görüntü buğulu, bulutlu. Vida gevşedi, TV kasası bozuldu, TV ekranı bozuldu, TV açılmıyor. Ekranda çizgilenme var. LED ekran arızalı. Ekranı temizlerken nem aldı. Sıvı döküldü, su döküldü. lcd panel arızası. led panel serisi. lcd panel onarımı. led panel cof tamiri. TV de ses var görüntü yok. Ekranın bir kısmı karanlık. Ekranda çarpma sonucu küçük çatlaklar meydana geldi. Açılmıyor. Televizyonun bir kısmı gösteriyor diğer bölümü karanlık.Televizyon bir müddet çalıştıktan sonra kendiliğinden kapanıyor. Televizyon aşırı ısınıyor. Tv arkasından cızırtı sesi geliyor. Tv hoparlöründen cızırtı sesi geliyor. TV kontrolsüz çalışıyor. Kendiliğinden kanal değiştiriyor ses yükseltip alçaltıyor vs. Televizyondan yanık kokusu geliyor. Tv normal çalışıyor ama ekrandaki yazı ve logolar bozuk görünüyor. Tv ekranında iki ayrı yayın üst üste binmiş olarak görülüyor. Görüntü ekranda donuyor. Ekranını ıslak bez ile sildikten sonra görüntü gitti. LCD TV servisi Bursa, LED TV servisi Bursa, Televizyon Tamiri Bursa, Televizyon Servisi Bursa

 

Tüm Markalar için Hizmet veriyoruz. Led, LCD TV tamiri, servis ve bakım hizmeti, TV panel LED tamiri, TV anakart tamiri, TV kart servisi, tamiri. Led TV panel tamiri için Bursa’da aradığınız uygun fiyat, hızlı ve güçlü hizmet Electropazar’da 12 yılı aşkın hizmetiyle Nilüfer, Konak mahallesi Bilginler caddesinde.

Lg TV, televizyon Servisi Bursa Nilüfer, Samsung Televizyon servisi, Bursa Nilüfer, Electropazar-Electroservis garantisiyle. Bursa özel servisi. Vestel TV Televizyon Servisi Bursa, Philips Televizyon TV servisi,  Arçelik Servisi, TV Televizyon tamiri Bursa Özel servisi. Sunny TV arızası için özel servis. Beko TV servisi, Awox Televizyon servisi, Bursa’da özel servis. Regal TV servisi, Grundig, Woon Altus, Axen TV arızaları servisi Nilüfer Bursa.

LED, LCD Televizyon tamir fiyatı konusunda en uygun fiyatı veriyoruz. Led TV tamir fiyatlarını mümkün olan en verimli noktada tutuyoruz. Televizyon tamir fiyatlarını düşük tutmaktaki maksadımız elinizdeki ürünü uygun bir fiyatla ilk günkü kalitesinde izlemenizi sağlamak, hem aile bütçesine katkıda bulunmak, hem de dövizin yurt içinde kalmasını sağlamaktır. Arıza tespitimiz ücretsiz olup, tamir fiyatı onaylandıktan sonra işleme başlıyoruz. Tüm kredi kartları ile ödeme yapılabilir.