PHILIPS LED, LCD TV, Plazma, Led panel, Kart tamiri, Televizyon Servisi Bursa 0224 452 86 

Tüm marka ve modeller için TV servisi, tamiri, bakım ve onarımı Bursa’da. LED TV servisinde kalıcı ve etkili çözüm. LCD TV, Plazma TV, Smart TV arızalarında servis hizmeti. Electroservis garantisiyle.

PHILIPS TV Tamiri, PHILIPS Televizyon Servisi, PHILIPS Plazma TV Servisi, PHILIPS Smart TV Tamiri, PHILIPS LCD Televizyon Tamiri. Bakım, onarım.

Philips Televizyon Servisi

Philips Televizyon servisi olarak tüm modeller için tamir, bakım, onarım hizmeti sunuyoruz. Televizyonun arızasını kısa sürede tespit ettikten sonra müşteriye en uygun fiyat bilgisi verilir. Müşteri onayı alındıktan sonra ürün tamir edilerek hazır hale getirilir. Philips televizyon tamiri konusunda son yenilikler uzman ekibimizce takip edilir. Yedek parçanın en kaliteli ve uygun fiyatlı olanı seçilir. Amacımız arıza sorununa kalıcı ve yeterli çözümü üretmektir.

Oyuncak fırlatılması, darbe, vurma vs. gibi nedenlerle kırılan televizyon ekranı yenilenir. Televizyon ekran değişimi için sıfır ekran kullanılır. Televizyon bir şekilde yenilenmiş olur.

  • Philips Televizyon Servisi  olarak, ilk amacımız verimli müşteri memnuniyeti sağlamaktır. En uygun fiyatla, en kaliteli hizmeti sunmaktır.
  • Temel çalışma prensiplerimiz: Philips Televizyon servisi hizmetinde sürekli yeniliklere açık olmak. Gelişen teknolojiye ayak uydurmak. Yeni malzeme bilgisi, teknik bilgi, tamir bilgisini elde etmek ve tüm ürünlerde uygulamaktır.
  • Kaliteli servis için gereken çalışma düzenini, bilgi akışını sağlamak konusunda Electropazar-Electroservis olarak iddialıyız.
  • Yedek parça konusunda piyasada bulunabilen en kaliteli ürünü kullanırız.

 

SIK RASTLADIĞIMIZ TV ARIZALARI: Led tv ekranında yumruk büyüklüğünde parlaklık var. Ekranda renkler birbirine girmiş. Televizyonun açılması uzun zaman alıyor. Tv açılırken öndeki kırmızı ışık yanıp sönüyor. Açılmıyor. Ekranda ışık yetersiz. TV  ses ve görüntü yok. Açılmıyor. TV ekranında beyaz görüntüler var. Ekrana cisim çarptı. Panel kırıldı. Kırık panelde hiç görüntü yok. Görüntü gelmiyor, görüntüde ton farkı oluştu. TV Ekranda Yatay çizgi var. Televizyon ekranında Dikey çizgi var. Dikey çizgilenme, çizgiler var. TV ekranı karanlık. TV ekranında görüntü silik. TV aniden kapandı açılmadı. Işık yok, görüntü yok. Görüntüde kayma var. Görüntüde karıncalanma var. Görüntüde renkler bozuldu. Görüntü puslu. Görüntü silik. Görüntü buğulu, bulutlu. Vida gevşedi, TV kasası bozuldu, TV ekranı bozuldu, TV açılmıyor. Ekranda çizgilenme var. LED ekran arızalı. Ekranı temizlerken nem aldı. Sıvı döküldü, su döküldü. lcd panel arızası. led panel serisi. lcd panel onarımı. led panel cof tamiri. TV de ses var görüntü yok. Ekranın bir kısmı karanlık. Ekranda çarpma sonucu küçük çatlaklar meydana geldi. Açılmıyor. Televizyonun bir kısmı gösteriyor diğer bölümü karanlık.Televizyon bir müddet çalıştıktan sonra kendiliğinden kapanıyor. Televizyon aşırı ısınıyor. Tv arkasından cızırtı sesi geliyor. Tv hoparlöründen cızırtı sesi geliyor. TV kontrolsüz çalışıyor. Kendiliğinden kanal değiştiriyor ses yükseltip alçaltıyor vs. Televizyondan yanık kokusu geliyor. Tv normal çalışıyor ama ekrandaki yazı ve logolar bozuk görünüyor. Tv ekranında iki ayrı yayın üst üste binmiş olarak görülüyor. Görüntü ekranda donuyor. Ekranını ıslak bez ile sildikten sonra görüntü gitti. LCD TV servisi Bursa, LED TV servisi Bursa, Televizyon Tamiri Bursa, Televizyon Servisi Bursa

 

Bursa Nilüfer, LG Televizyon servisi, Bursa Nilüfer, Electropazar-Electroservis garantisiyle. Bursa özel servisi. TV arızaları servisi Nilüfer Bursa.

LED, LCD Televizyon tamir fiyatı konusunda en uygun fiyatı veriyoruz. Led TV tamir fiyatlarını mümkün olan en verimli noktada tutuyoruz.