bilgi@electropazar.com.tr

  (0224) 452 66 11

Teknik Servis  Hizmetleri: Elektronik (endüstriyel) kart tamiri. Server, laptop, tablet ve telefon tamir, bakım, yenileme, ekran kartları, sanayi makina kontrol kartı, güç kartı tamiri, bakım, onarımı. Özel kart tasarımı. Hızlı, ekonomik, kaliteli ve güvenli. Bursa Kurumsal Bilişim Uzmanı Electroservis garantisiyle.

Güvenlik Kamera Sistemleri: Bursa güvenlik kamerası kurulum, mühendislik, proje, teklif, destek, bakım ve tamir hizmetleri. Hikvision, Haikon güvenlik kamera sistemleri bölge dağıtıcısı. Bursa güvenlik kamerası tamir, bakım ve onarım hizmetleri. (Bursa Dahua, Neutron, Avenir, Hikvision, Panasonic kamera teknik servisi; Hp, Cisco, Zyxel, Tenda, Tplink ethernet gigabit switch tamiri.) 

Endüstriyel (Barkod) Yazıcı Servisi, Bursa: Barkod ve etiket yazıcılar, el terminalleri için satış, bakım ve tamir hizmetleri. Zebra, Argox, TSC, Honeywell, Datamax, Godex, Panasonic, Brother, Epson ve tüm markalar için, termal kafa, mekanik parça değiştirme, tamir hizmetleri.  

Yedekleme, Veri Güvenliği: Verilerimize kesintisiz ulaşma. İşimize kaldığımız yerden devam etme. Sektör lideri firmaların geniş ürün yelpazesi ve tecrübesi ile güvenlik desteği. Güvenlik ve Kimlik doğrulama sistemleri. Firewall ürünleri  kurulumu. LAN ve WAN Güvenlik çözümleri, mühendislik, proje ve kurulum hizmetleri.

Sistem, Network, Server Kurulum Altyapı, Destek: Hızlı Ekonomik ve Güvenli destek. Mühendislik, danışmanlık. Güçlü markalar, kalıcı ürünler. Kurulum sonrası destek. Kablolama ve altyapı hizmetleri.

Sanallaştırma, Bulut Çözümleri: Düşük maliyetlerle yüksek hıza erişme. Kaynakları verimli kullanma. Sunucu Sanallaştırma. PC Sanallaştırma. Uygulama Sanallaştırma. Bulut çözümleri. Mühendislik, yazılım ve proje işleri… 

Kullanım dışı, Arızalı Ürün Takas,Yenileme:  Kullanılmayan, arızalı, parçası eksik ürünler için alım, yenileme, takas, upgrade, parça ekleme. Toplu ürün satışı, bilgisayar parkı yenileme server yenileme.

Ürün Satışı: İşletmenin tüm ihtiyaçları için ekonomik ürün teklifi, satış hizmetleri. Server, tablet, telefon, masaüstü, notebook satışı yenilenmesi ve takas. Yedek parça satışı. Yerinde servis hizmeti.

Özel Yazılımlar: İşletme İhtiyaçları için özel yazılımlar. Yazılım tasarlama, kurulum, işletim, güncelleme, bakım ve destek hizmetleri. Özel uygulama yazılımları, rapor ve yazdırma desteği, gizlilik ve güvenlik garantisi.