TOPLAMA BİLGİSAYAR,   MASAÜSTÜ BİLGİSAYAR,      

BİLGİSAYAR KASA TOPLAMA…

Toplama bilgisayar alırken nelere dikkat etmelidir?

PC Sistemi Toplarken Dikkat Edilmesi Gerekenler nelerdir?

PC toplarken kullanım amacımız nedir?

Bunu çok iyi ifade etmek gerekir. İhtiyaçlarımızı karşılayacak bir sisteme sahip olmak isteriz. İhtiyaçlarımızı en uygun fiyatla nasıl karşılarız? 

Electropazar PC toplama uzmanının faydaları nelerdir?

Bu noktada iyi bir danışmana ihtiyaç vardır. Pc toplama uzmanı teknik olarak tüm bilgiye sahip ve tecrübeli olmalıdır. Piyasadaki güncel ürünleri ekonomi ve performans açısından iyi tanımalıdır. Müşterinin ihtiyaçlarını tam olarak değerlendirerek en uygun sistemi toplamalıdır. Bizim Electropazar olarak hedefimiz budur. Müşteriye ihtiyacını en uygun fiyatla sunmak isteriz. Müşterimiz diğer sistemlerde dilini anlamadığı robot ile muhatap olmak yerine, ihtiyacını anlayan bilgili ve ilgili danışmanımızla konuşarak en doğru kararı verir.

Dizüstü bilgisayar mı yoksa masaüstü bilgisayar mı?

Sıkça sorulan bir sorudur. Laptop, masaüstü bilgisayarın monitörü ile birlikte sıkıştırılmış halidir. Bu yüzden birçok teknik güçlükleri ve buna bağlı sıkıntıları özünde taşır. Çabuk ısınır. Parçaları kolayca değiştirilemez. Sıkışık alanda kalmış parçaların arıza verme riski yüksektir. Çevreden bol miktarda toz toplar,  bu yüzden ısınır, elektronik arıza vermesi kolaylaşır.

Bu yüzden performans gerektiren çizim programları için, özellikle mimarlık ve mühendislik çizimleri için, performans gerektiren oyunları oynamak için masaüstü toplama bilgisayar kesinlikle tavsiye edilir.  

Masaüstü bilgisayar üst düzey performans gerektiğinde aynı özelliklere sahip laptoptan çok daha ucuzdur. Çok daha verimlidir.

Ekran kartı tamiri

Günümüzde mimarlık, mühendislik, oyun, mining gibi işlerde kullanılan yüksek performanslı ekran kartı arızaları önem kazanıyor. Bu ürünler yüksek fiyatlı olduğu için tamir edilmesi önemli bir katma değer üretiyor. Yüksek performanslı ekran kartlarının tamiri ve ekonomiye yeniden kazandırılması önemlidir. Electropazar olarak bu konuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu tür ekran kartlarının tamir edilerek kullanılmaya devam edilmesi için gayret gösteriyoruz. 

Electropazar PC toplama : 0544 315 55 33