Macbook servisi Apple Servisi Bursa..

iPhone, iPad servisi, Akıllı Telefon, Tablet servisi.

Electropazar, Hızlı ve güvenli servis..  

Sık görülen arızalar:  Kırık ekran. Ekran arızaları. Ekrana sıvı teması. Ekrana su dökülmesi. Sıvı teması. Suya düşme.. Bütün bunlara bağlı ekran tamiri veya değişimi işleri başarı ile yapılır. Bunlara bağlı oluşan Anakart arızaları uygun fiyatlarla tamir edilir. Gerekirse Anakart değişimi yapılır. .. Açma tuşu, home tuşu, ses sorunları.. Macbook ekran kırıkları.. Macbook sistem sorunları, macOs kurulumu sürekli ihtiyaçlardır.  Macbook veri kurtarma, sistem sonucu açılmayan tablet ya da macbook tamiri, sistemin sıfırlanması vaya yenilenmesi gerekebilir. Vurma, çarpma, düşme sonucu Kasa hasarları.. Suya düştü, veya su döküldü gibi şikayetler neticesi ve düşme, çarpma, vurma sonucu oluşan kasa arızaları.. Elektronik arızalar.. Wi-fi, simkart yuvası arızaları, simkart görmemesi veya tanımaması.. Batarya sorunları, Batarya değişimi, yenilenmesi. Bursa, Nilüfer, Electropazar Macbook servisinde uygun fiyat ve hızlı çözüm anlayışı ile sonuca vardırılır.

Klavye sorunları Macbooklar için darbe, sıvı teması gibi nedenlerle oluşur. Bazen kendiliğinden elektronik arızalar ile ortaya çıkar. Klavye için çeşitli dillerde sticker veya tuş değişimi gerekebilir.  

Macbooklarda ayrıca hoparlör arızaları, ses sorunları, dıt sesi, wi-fi sorunları oluşabilir. Macbook hızlandırma, çeşitli hızlarda ve boyutlarda ssd montajı ve kurulumu gibi ihtiyaçlar olabilir.

İstenirse tüm Macbook modelleri, her türlü arıza seviyesi dahilinde satın alınır, üst modellerle takas edilebilir. 

İşçilik ve malzeme: Macbook modellerinin tümü için çok hassas işçilik gerekir. Malzemenin orijinal ve kaliteli olması çok önemlidir. Temel hedefimiz müşteri ürünü yeniden eline aldığında, “hasardan önceki cihazım” diyebilmesidir. Bu yüzden özellikle kullandığımız malzemelere ve işçiliğe çok dikkat ediyoruz. Macbooklar için vurma çarpma, kırılma gibi mekanik arızalarda başarı oranı çok yüksektir. Genelde kullanıcı ürünü hasardan önce olduğu gibi, aynı keyifle kullanmaya devam eder..

Çalışma hızı, tamir hızı: Özellikle Macbook tamir hızı her şeyden önemli. Mümkün olan en üst kalitede, en hızlı tamir için çalışıyoruz. Yedek parça stoğumuz yeterlidir. Bir çok ürünü aynı gün ya da birkaç gün içinde tamir edip hazırlıyoruz. 

 

Apple M1 Pro Apple M1 Max Apple M3 Apple M3 Max Apple M3 Pro Apple M2 Pro Apple M2 Max Macbook, Macbook Air, Macbook Pro, Macbook Air M2, Macbook Air M1, Macbook Air M3, Macbook Air i3, Macbook air i5, Apple Macbook M1 Apple Macbook M1 Pro, Apple Macbook M1 Max, Apple Macbook M3  Apple Macbook M3 Max, Apple Macbook M3 Pro, Apple Macbook M2 Pro  Apple Macbook M2 Max

iPad 4 iPad Air iPad Air 2 iPad Mini iPad Pro iPad Pro 3 iPad Air 3  iPad 6 iPad 7 iPad Air 4 iPad 8 iPad Pro 11″ iPad Pro 12.9″ iPad Pro 11″
iPad Pro 12.9″ (5.Nesil) iPad Pro 2 iPad Mini Retina iPad 5 iPad Mini 6  iPad 9 iPad Air 5 iPad Pro 12.9″ (6.Nesil) iPad Pro 11″ (4.Nesil) 

2023 YILINDA SIK GÖRÜLEN MACBOOK ARIZALARI. :  MACBOOK EKRAN DEĞİŞİMİ. KIRIK EKRAN YENİLEME. KLAVYEYE SU DÖKÜLDÜ. KLAVYE ÇALIŞMIYOR. ANAKART ARIZALI, BAKIM GEREKİYOR. GÖRÜNTÜ BOZUK. EKRAN ARIZALI. DC KABLO ARIZALI. BATARYA YENİLEME. SİSTEM KURULUMU, SİSTEM KURULUM + DC KABLO, AÇILMIYOR FORMAT (İOS). ISINMA VAR.. AÇILMIYOR. MACOS KURULUMU. SIVI TEMASI (ŞEKERSİZ ÇAY)  TEPKİ YOK BAKIM GEREKİYOR. SIVI TEMASLI ELEKTRİK ALMIYOR. KLAVYE SORUNLARI. ŞARJ GİRİŞİ SORUNLU. DUMAN VE KOKU GELİYOR. EKRAN DEĞİŞECEK.  KLAVYE STİCKER GEREKİYOR. KLAVYE ARIZALI HOPARLÖR PATLAK. GÜVENLİ MODDA AÇILIYOR. DIT SESİ GELİYOR. GÖRÜNTÜ SORUNLARI VAR. WIFI SORUNU. EKRAN KIRIK. EKRAN SORUNLARI. DÜŞTÜ AÇILMIYOR. SSD TAKILACAK. AĞIR ÇALIŞIYOR.  DEĞERLENDİRME İSTİYORUM. SATMAK İSTİYORUM.