SAMSUNG LED, LCD TV, Led panel, Kart tamiri, Televizyon Servisi Bursa 0224 452 86 00

samsung1..

Tüm marka ve modeller için TV servisi, tamiri, bakım ve onarımı Bursa’da. LED TV servisinde kalıcı ve etkili çözüm. LCD TV, smart TV arızalarında servis hizmeti. Electroservis garantisiyle.

SAMSUNG TV Tamiri, SAMSUNG Televizyon Servisi, SAMSUNG Plazma TV Servisi, SAMSUNG Smart TV Tamiri, SAMSUNG LCD Televizyon Tamiri. Özel Servis. Bakım, onarım.

Samsung Televizyon Servisi

Günümüzde TV teknolojileri gelişiyor büyüyor..

Zengin renkler içeren kaliteli görüntüler. Nano kristal teknolojileri. Orijinal şık tasarımlar. 4K çözünürlük seviyesinde net ekran kalitesi. Akıllı hafıza ile birlikte bilgisayarları aratmayacak işlemci becerileri. Kolay kurulan çok çeşitli bağlantı sistemleri.

  • Samsung TV (Televizyon) servisi olarak öncelikle arızalı ürün kontrolü yapılarak kısa sürede müşterilere bilgi verilir. Amaç problemi en kısa sürede çözerek yenilenmiş ürünü müşteriye teslim etmektir.
  • Samsung TV (Televizyon) arızası için geçerli çözüm en uygun fiyatıyla birlikte müşteriye sunulduktan sonra onaylanma ile beraber tamir başlatılır.
  • Samsung Televizyon servisimizde piyasada bulunan en kaliteli parçaların kullanılması esastır. Kırılmış ekranın yenilenmesi, Ekran değişimi, Led tamiri, Anakart tamiri, Besleme ünite tamiri gibi işlemler en kaliteli ve en uygun fiyatlı ürünler ile müşterinin bütçesini yormadan, mümkün olan en kısa süre içinde gerçekleştirilir.
  • Samsung Televizyon arızalarında tamir işleri elektronik tamir konusunda 10 yılı aşkın tecrübesi bulunan bilgisayar mühendisi ve elektronik teknisyenleri tarafından yapılmaktadır.
  • Samsung televizyon tamiri için yapılan işlemin dayanıklı ve uzun ömürlü olmasına dikkat edilir. Maksadımız yeni bir ürüne onlarca kat fiyat ödemek yerine paranın müşterimizin cebinde kalmasıdır.
  • Samsung TV servisi olarak en uygun fiyat ile, müşterimizin yenilenmiş ürününü bir veya birkaç gün içinde teslim etmek temel hedefimizdir.

Anakart, güç kartı, elektronik kart arızalarında 12 yılı aşan tecrübemizle en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Kart arızalarında gerekli parça değişimleri, veya gerekirse anakart değiştirme işlemleri yapılır. Güç yada power kart arızaları tamir edilir. Led değişimi, led tamiri yapılır. Oyuncak fırlatma, darbe, vurma vs. neticesi kırılan televizyon ekranı yenilenir. Sıvı, su temasları, su dökülmesi, sıvı dökülmesi durumlarında etkili servis hizmeti verilir.

SIK RASTLADIĞIMIZ TV ARIZALARI: Led tv ekranında yumruk büyüklüğünde parlaklık var. Ekranda renkler birbirine girmiş. Televizyonun açılması uzun zaman alıyor. Tv açılırken öndeki kırmızı ışık yanıp sönüyor. Açılmıyor. Ekranda ışık yetersiz. TV  ses ve görüntü yok. Açılmıyor. TV ekranında beyaz görüntüler var. Ekrana cisim çarptı. Panel kırıldı. Kırık panelde hiç görüntü yok. Görüntü gelmiyor, görüntüde ton farkı oluştu. TV Ekranda Yatay çizgi var. Televizyon ekranında Dikey çizgi var. Dikey çizgilenme, çizgiler var. TV ekranı karanlık. TV ekranında görüntü silik. TV aniden kapandı açılmadı. Işık yok, görüntü yok. Görüntüde kayma var. Görüntüde karıncalanma var. Görüntüde renkler bozuldu. Görüntü puslu. Görüntü silik. Görüntü buğulu, bulutlu. Vida gevşedi, TV kasası bozuldu, TV ekranı bozuldu, TV açılmıyor. Ekranda çizgilenme var. LED ekran arızalı. Ekranı temizlerken nem aldı. Sıvı döküldü, su döküldü. lcd panel arızası. led panel serisi. lcd panel onarımı. led panel cof tamiri. TV de ses var görüntü yok. Ekranın bir kısmı karanlık. Ekranda çarpma sonucu küçük çatlaklar meydana geldi. Açılmıyor. Televizyonun bir kısmı gösteriyor diğer bölümü karanlık.Televizyon bir müddet çalıştıktan sonra kendiliğinden kapanıyor. Televizyon aşırı ısınıyor. Tv arkasından cızırtı sesi geliyor. Tv hoparlöründen cızırtı sesi geliyor. TV kontrolsüz çalışıyor. Kendiliğinden kanal değiştiriyor ses yükseltip alçaltıyor vs. Televizyondan yanık kokusu geliyor. Tv normal çalışıyor ama ekrandaki yazı ve logolar bozuk görünüyor. Tv ekranında iki ayrı yayın üst üste binmiş olarak görülüyor. Görüntü ekranda donuyor. Ekranını ıslak bez ile sildikten sonra görüntü gitti. LCD TV servisi Bursa, LED TV servisi Bursa, Televizyon Tamiri Bursa, Televizyon Servisi Bursa

 

 Bursa Nilüfer, Samsung Televizyon servisi, Bursa Nilüfer, Electropazar-Electroservis garantisiyle. Bursa özel servisi. TV arızaları servisi Nilüfer Bursa.

LED, LCD Televizyon tamir fiyatı konusunda en uygun fiyatı veriyoruz. Led TV tamir fiyatlarını mümkün olan en verimli noktada tutuyoruz.