LED, LCD TV, Led panel, Kart tamiri, Televizyon Servisi Bursa 

Samsung, Arçelik, Philips, Grundig, Toshiba, Vestel, Beko, LG, Sunny, Sony, Panasonic, Sharp, Altus, Awox, Axen servisi Bursa, Nilüfer… 

Tüm marka ve modeller için TV servisi, tamiri, bakım ve onarımı Bursa’da. LED TV servisinde kalıcı ve etkili çözüm. LCD TV, smart TV arızalarında servis hizmeti. Electroservis garantisiyle. Kırık, darbe görmüş, arızalı ekran yenileme, değiştirme.

Arıza tespiti ücretsizdir. Öncelikle arıza tespit edilir, fiyat bilgisi verilir. Onaylanması durumunda servis işlemi başlar. Fiyatlandırmada temel amaç en uygun fiyatın verilmesi ve mutlaka müşterinin menfaatine uygun olmasıdır.

Anakart, güç kartı,  elektronik kart arızalarında 12 yılı aşan tecrübemizle en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Kart arızalarında gerekli parça değişimleri, veya gerekirse anakartın değiştirilmesi işlemleri yapılır. Güç yada power kart arızaları tamir edilir. Led değişimi, led tamiri yapılır. Sıvı, su temasları, su dökülmesi, sıvı dökülmesi durumlarında etkili servis hizmeti verilir.

Ekran kırılması, darbe sonucu arızalanması, ekranda kararma, çatlama neticesi bozulan TV ekranı yenilenir. TV marka ve modeline uygun yeni ekran takılır. Gerekli elektronik düzenlemeler ile yenilenmiş televizyonunuza sahip olursunuz. 

TV kartı, anakartı, besleme, power kartı dediğimiz parçalar zaman içinde kendiliğinden arızalanabilir. Genellikle vurma, çarpma, darbe, düşme, su dökülmesi, sıvı dökülmesi, nemli yerde kalma gibi problemler birçok arızalara yol açabilir. Her birinin etkili çözümü vardır.

Electropazar, Electroservis 12 yılı aşan elektronik tamir deneyimi ile TV arızalarında kesin ve net çözümler sunar.

Önemli olan müşterinin tanıdığı, alıştığı, kullandığı ve nakdi değeri olan cihazı ekonomiye yeniden kazandırmak, büyük emeklerle kazanılmış dövizin hem aile bütçesinde hem de ülke ekonomisinde kalmasını sağlamaktır.

LED TELEVİZYON ekranı genellikle, darbe, düşme, çarpma, oyuncak fırlatma, taşınma esnasında vurma çarpma gibi sebeplerle kırılır. Panel kırıkları çeşitli şekillerde kendini belli eder, Televizyonda görüntü kaybolur, parçalanır, noktasal kırık giderek yayılabilir. Bazen olduğu haliyle uzun bir süre çalışabilir.

Genellikle çözüm kırılmış olan televizyon ekranın değişmesidir.

TV Panel ya da ekran değişimi için öncelikle yeni, orijinal,  iyi bir marka ekran TV  ile uyumlu olmalıdır. Son derece iyi bir işçilikle değiştirilmelidir. Ekran kırılırken oluşabilecek diğer hasarların da güzelce tamir edilmesi gerekir.

Dikkat edilecek en önemli nokta değişen TV ekranının yeni olmasıdır. Yenilenmiş, ya da sıfırlanmış gibi ekranlar yeni ekran olarak kabul edilmez. Kullanılacak ekran iyi bir marka  ve TV ile uyumlu  olmalıdır.

İşçilik ekran değişiminde en önemli noktalardan biridir. Kaliteli bir işçilik özellikle TV ömrünü uzatır.

TV ekran değişiminde uygun fiyata kaliteli hizmet vermek temel amacımızdır. Piyasadaki en uygun fiyatı sunmak isteriz. Elbette kaliteli, yeni ekranı iyi bir işçilikle ve en uygun fiyat ile satın almak müşterimizin en doğal beklentisidir. Biz bu beklentiye cevap vermek için çalışıyoruz.

Samsung, Vestel, LG , Philips, Sony, Arçelik, Beko, Grundig, Sunny, Telefunken, Awox, Regal  gibi markaların kırılmış ekran (Panel Yenileme) değişiminde başarılı sonuçlar alıyoruz.

Ekran değişimi işini müşterilerimiz için yeni TV almaktan çok daha karlı hale getirmek için çalışıyoruz.

SIK RASTLADIĞIMIZ TV ARIZALARI: Led tv ekranında yumruk büyüklüğünde parlaklık var. Ekranda renkler birbirine girmiş. Çocuk oyuncak fırlattı, ekran kırıldı. Yumruk, tekme vs ile ekran kırıldı. Ev taşırken ekran kırıldı. Televizyonun açılması uzun zaman alıyor. Tv açılırken öndeki kırmızı ışık yanıp sönüyor. Açılmıyor. Ekranda ışık yetersiz. TV  ses ve görüntü yok. Açılmıyor. TV ekranında beyaz görüntüler var. Ekrana cisim çarptı. Panel kırıldı. Kırık panelde hiç görüntü yok. Görüntü gelmiyor, görüntüde ton farkı oluştu. TV Ekranda Yatay çizgi var. Televizyon ekranında Dikey çizgi var. Dikey çizgilenme, çizgiler var. TV ekranı karanlık. TV ekranında görüntü silik. TV aniden kapandı açılmadı. Işık yok, görüntü yok. Görüntüde kayma var. Görüntüde karıncalanma var. Görüntüde renkler bozuldu. Görüntü puslu. Görüntü silik. Görüntü buğulu, bulutlu. Vida gevşedi, TV kasası bozuldu, TV ekranı bozuldu, TV açılmıyor. Ekranda çizgilenme var. LED ekran arızalı. Ekranı temizlerken nem aldı. Sıvı döküldü, su döküldü. lcd panel arızası. led panel serisi. lcd panel onarımı. led panel cof tamiri. TV de ses var görüntü yok. Ekranın bir kısmı karanlık. Ekranda çarpma sonucu küçük çatlaklar meydana geldi. Açılmıyor. Televizyonun bir kısmı gösteriyor diğer bölümü karanlık.Televizyon bir müddet çalıştıktan sonra kendiliğinden kapanıyor. Televizyon aşırı ısınıyor. Tv arkasından cızırtı sesi geliyor. Tv hoparlöründen cızırtı sesi geliyor. TV kontrolsüz çalışıyor. Kendiliğinden kanal değiştiriyor ses yükseltip alçaltıyor vs. Televizyondan yanık kokusu geliyor. Tv normal çalışıyor ama ekrandaki yazı ve logolar bozuk görünüyor. Tv ekranında iki ayrı yayın üst üste binmiş olarak görülüyor. Görüntü ekranda donuyor. Ekranını ıslak bez ile sildikten sonra görüntü gitti. LCD TV servisi Bursa, LED TV servisi Bursa, Televizyon Tamiri Bursa, Televizyon Servisi Bursa

 

Tüm Markalar için Hizmet veriyoruz. Led, LCD TV tamiri, servis ve bakım hizmeti, TV panel LED tamiri, TV anakart tamiri, TV kart servisi, tamiri. Led TV panel tamiri için Bursa’da aradığınız uygun fiyat, hızlı ve güçlü hizmet Electropazar’da 12 yılı aşkın hizmetiyle Nilüfer, Konak mahallesi Bilginler caddesinde.

Lg TV, televizyon Servisi Bursa Nilüfer, Samsung Televizyon servisi, Bursa Nilüfer, Electropazar-Electroservis garantisiyle. Bursa özel servisi. Vestel TV Televizyon Servisi Bursa, Philips Televizyon TV servisi,  Arçelik Servisi, TV Televizyon tamiri Bursa Özel servisi. Sunny TV arızası için özel servis. Beko TV servisi, Awox Televizyon servisi, Bursa’da özel servis. Regal TV servisi, Grundig, Woon Altus, Axen TV arızaları servisi Nilüfer Bursa.

LED, LCD Televizyon tamir fiyatı konusunda en uygun fiyatı veriyoruz. Led TV tamir fiyatlarını mümkün olan en verimli noktada tutuyoruz. Televizyon tamir fiyatlarını düşük tutmaktaki maksadımız elinizdeki ürünü uygun bir fiyatla ilk günkü kalitesinde izlemenizi sağlamak, hem aile bütçesine katkıda bulunmak, hem de dövizin yurt içinde kalmasını sağlamaktır. Arıza tespitimiz ücretsiz olup, tamir fiyatı onaylandıktan sonra işleme başlıyoruz. Tüm kredi kartları ile ödeme yapılabilir.

2023 YILINDA SIK RASTLADIĞIMIZ TV ŞİKAYETLERİ :  SES VAR GÖRÜNTÜ YOK. EKRAN SORUNLARI.. LOGODA KALIYOR. MENÜ SORUNLARI. AÇILMIYOR.. LED DEĞİŞİMİ GÖRÜNTÜ SORUNLARI.. SES SORUNU. RESET ATIYOR-LOGO KALIYOR. EKRANDA KARARMA VAR TETİK VAR GÖRÜNTÜ YOK. DÜŞTÜ AÇILMIYOR. DATA VAR GÖRÜNTÜ YOK. DATA VAR IŞIK YOK. HDMI SORUNU. HDMI GÖRMÜYOR PANEL ARIZASI, PANEL KIRIK, PANEL DEĞİŞİMİ, EKRAN KIRIK, EKRAN DEĞİŞİMİ. EKRAN DEĞİŞECEK.. GÖRÜNTÜDE DALGALANMA OLUYOR.. SIVI TEMASI OLDU. SİNYAL YOK. AÇILIYOR SES YAPIP KAPANIYOR. HDMI DEGİŞİM. AÇILIP KAPANIYOR LOGODA KALIYOR. KAPANIYOR. SES BOĞUK GELİYOR GÖRÜNTÜ AKTARMA SORUNU KUMANDA ALGILAMA PROBLEMİ BAZEN AÇILIYOR BAZEN AÇILMIYOR. POWER BUTON ARIZASI. ORTA BÖLÜMDE KARARMA GÖRÜNTÜ BOZUKLUĞU. KIVILCIM ÇIKTI. RENK BOZUKLUĞU. HOPARLÖR SORUNU. YATAY DİKEY ÇİZGİLER. GEÇ AÇILIYOR.. EKRAN YARISI KARANLIK EKRANDA ÇİZGİLER OLUYOR.. LNB HATASI VERİYOR LED EKRAN KIRIK KANALLAR ÇIKMIYOR