VESTEL LED, LCD TV, Plazma, Led panel, Kart tamiri, Televizyon Servisi Bursa 0224 452 86 

Tüm marka ve modeller için TV servisi, tamiri, bakım ve onarımı Bursa’da. LED TV servisinde kalıcı ve etkili çözüm. LCD TV, Plazma TV, Smart TV arızalarında servis hizmeti. Electroservis garantisiyle.

VESTEL TV Tamiri, VESTEL Televizyon Servisi, VESTEL Plazma TV Servisi, VESTEL Smart TV Tamiri, VESTEL LCD Televizyon Tamiri. Özel Servis. Bakım, onarım.

VESTEL-REGAL TELEVİZYON SERVİSİ

Vestel markası birçok teknolojik ürünlerde olduğu gibi Televizyon konusunda da sürekli yeniliği takip ediyor.. Ülkemizde en çok tercih edilen Televizyon markaları arasındadır. Günümüzde giderek gelişen bir çok üretim teknolojilerinde Vestel Markası liderlik etmektedir. Zengin renkler içeren kaliteli görüntüler. Birbirinden kaliteli şık tasarımlar. 4K çözünürlük seviyesinde ekran kalitesi. Akıllı hafıza ile birlikte bilgisayarı aratmayacak işlemci becerileri. Kolay kurulan çok çeşitli bağlantı sistemleri. 

Electropazar-Electroservis televizyon servisi Bursa
Vestel Televizyon tamir servisi olarak ev ve iş yerlerinde kullanılan televizyonlarda oluşabilecek arızaları gideriyoruz.

Vestel televizyon bakım servisi olarak müşterilerimizin ürünleri sürekli kullanımlardan dolayı, zaman içinde ortaya çıkabilecek elektronik arızları kısa sürede tamir ediyoruz. Burada önemli olan piyasadaki en iyi parçayı kullanmak ve müşteriye en uygun fiyatı sunabilmektir. Müşteri mevcut tamir edilmiş televizyonu kullandığına yenisini almadığı için mutlu olmalıdır.

Kırılmış, darbe görmüş, kullanılmayacak ekranlar yenisi ile değiştirilir. Ekonomik fiyatlarla TV bir bakıma yenilenmiş olur. 

Televizyon tamirinde çalışan uzman elemanlarımız Elektronik teknisyeni ve Bilgisayar Mühendisi olup 10 yılı aşkın tamir deneyimi olan uzman kişilerdir.

Vestel Televizyonlarda genellikle görülen arızalar: Oyuncak fırlatılması, darbe, vurma vs. gibi nedenlerle televizyon ekranının kırılması, kararması, bozulması. Televizyon ışığı yanıyor ama ses ve görüntü vermiyor, ekranda görüntü donuyor, düğmeye bastığımda açılması çok zaman alıyor, televizyon yarısını gösteriyor diğer yarısı karanlık oluyor, televizyon bir müddet çalıştıktan sonra kapanıyor, televizyon ekranın da çizgiler gelip gidiyor sürekli, televizyon sesleri cızırtılı geliyor hoparlöründe arızalanma var, televizyonda ses var görüntü yok, televizyonda çok ısınma söz konusu oluyor, televizyon cihazımdan yanık kokusu geliyor. Televizyon ekranında yer yer parlaklık var. Ekrana sert cisim çarptı. Televizyon ekranında dikey çizgi var, yatay çizgi var.  Televizyon ekranı açılmıyor.  Görüntüde karıncalanma var. vs.

Arıza tespitimiz ücretsiz olup, kısa sürede en uygun fiyat ile müşteriye dönüş yapılır. 

SIK RASTLADIĞIMIZ TV ARIZALARI: Led tv ekranında yumruk büyüklüğünde parlaklık var. Ekranda renkler birbirine girmiş. Televizyonun açılması uzun zaman alıyor. Tv açılırken öndeki kırmızı ışık yanıp sönüyor. Açılmıyor. Ekranda ışık yetersiz. TV  ses ve görüntü yok. Açılmıyor. TV ekranında beyaz görüntüler var. Ekrana cisim çarptı. Panel kırıldı. Kırık panelde hiç görüntü yok. Görüntü gelmiyor, görüntüde ton farkı oluştu. TV Ekranda Yatay çizgi var. Televizyon ekranında Dikey çizgi var. Dikey çizgilenme, çizgiler var. TV ekranı karanlık. TV ekranında görüntü silik. TV aniden kapandı açılmadı. Işık yok, görüntü yok. Görüntüde kayma var. Görüntüde karıncalanma var. Görüntüde renkler bozuldu. Görüntü puslu. Görüntü silik. Görüntü buğulu, bulutlu. Vida gevşedi, TV kasası bozuldu, TV ekranı bozuldu, TV açılmıyor. Ekranda çizgilenme var. LED ekran arızalı. Ekranı temizlerken nem aldı. Sıvı döküldü, su döküldü. lcd panel arızası. led panel serisi. lcd panel onarımı. led panel cof tamiri. TV de ses var görüntü yok. Ekranın bir kısmı karanlık. Ekranda çarpma sonucu küçük çatlaklar meydana geldi. Açılmıyor. Televizyonun bir kısmı gösteriyor diğer bölümü karanlık.Televizyon bir müddet çalıştıktan sonra kendiliğinden kapanıyor. Televizyon aşırı ısınıyor. Tv arkasından cızırtı sesi geliyor. Tv hoparlöründen cızırtı sesi geliyor. TV kontrolsüz çalışıyor. Kendiliğinden kanal değiştiriyor ses yükseltip alçaltıyor vs. Televizyondan yanık kokusu geliyor. Tv normal çalışıyor ama ekrandaki yazı ve logolar bozuk görünüyor. Tv ekranında iki ayrı yayın üst üste binmiş olarak görülüyor. Görüntü ekranda donuyor. Ekranını ıslak bez ile sildikten sonra görüntü gitti. LCD TV servisi Bursa, LED TV servisi Bursa, Televizyon Tamiri Bursa, Televizyon Servisi Bursa

 

Bursa Nilüfer, LG Televizyon servisi, Bursa Nilüfer, Electropazar-Electroservis garantisiyle. Bursa özel servisi. TV arızaları servisi Nilüfer Bursa.

LED, LCD Televizyon tamir fiyatı konusunda en uygun fiyatı veriyoruz. Led TV tamir fiyatlarını mümkün olan en verimli noktada tutuyoruz.