Ankart ve İşlemci değişimi

Anakart çipset tamiri - İşlemci(CPU) problemleri ve değişimi

ELECTROPAZAR TEKNİK SERVİS, BURSA  TEL: 452 86 00 

Servisimizde tüm markalar için anakart çipset tamiri ve tüm anakart elektronik tamir işleri yapılır. 

Laptop anakartında zaman içinde nem, toz ve ısıya bağlı yıpranmalar ortaya çıkar. Anakart üzerindeki büyük çipler (ekran kartı ve diğer büyük entegre devreler) zamanla yıpranır ve yerinden ayrılır. Aynı zamanda büyük çiplerin bozulma ihtimali de vardır. Böyle durumlarda bozuk çipset, yenisiyle değiştirilir. Anakart arızalarınde genelde ekranda renkler bozulur, değişir, bazen ekranda görüntü tamamen kaybolur. 

Anakart üzerinde uygun fiyatla yapılacak yüksek kalitede bir tamirle anakartın ömrü tatmin edici bir süre için uzatabilir. Anakart tamiri için açılan bilgisayar aynı zamanda iyi bir bakım görmüş olur. Yapılan hizmetin kalitesini artırır. Bu sebeple laptop "yenilenmiş" olarak kabul edilebilir. Bu tür bir tamir için gerekli olanlar: bilgi, tecrübe, yeterli makina ve teçhizattır. Makina ile yapılan kaliteli tamirler genelde masrafına değecek ölçüde bir kullanma süresi sağlıyor. 

Laptop çipset tamiri, anakart çipset tamiri, çipset yenileme, ekran kartı tamiri, ekran kartı yenileme, laptop anakart tamiri Bursa'da Electropazar, ElectroServis güvencesiyle hizmetinizde..

İşlemci değişimi için uygun olan cihazlar için yapılabilir. Genelde işlemciyi birkaç kademe ilerleyebilir. Örneğin intel P serisi işlemci barındıran laptop, i3 veya i5 serisine yükseltilebilir..

Tamir sonrası müşteri memnuniyeti oranımız %100'e yakındır... Teknik servisimizde Tüm kredi kartları için uygun taksitli ödeme koşulları sunuyoruz...

Arıza tespiti için ücret talep edilmiyor.

BGA cihazı ile yapılan Laptop Anakart tamiri: 


Laptop /